);

Δελτίο Τύπου: Αναλυτικό πρόγραμμα 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής

1η -16η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας – Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

2η – 17η αγωνιστική:

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η – 18η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η -19η αγωνιστική:

ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας – Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η – 20η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η – 21η αγωνιστική:

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Σειρήνα
Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

7η – 22η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός

8η – 23η αγωνιστική:

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας – Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η – 24η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η – 25η αγωνιστική:

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Μέγας Αλέξαδρος Τρικάλων
Θερμαιϊκός Θέρμης – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η – 26η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Αγροτικός Αστέρας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η – 27η αγωνιστική:

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η – 28η αγωνιστική:

ΑΟ Σειρήνα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα – Αστραπή Μεσοποταμίας
Νίκη Αγκαθιάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η – 29η αγωνιστική:

Μακεδονικός – ΑΟ Σειρήνα
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Αστραπή Μεσοποταμίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

15η – 30η αγωνιστική:

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΠΑΣ Φλώρινα – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα




Share:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P